פיקוח בניה וניהול פרוייקטים

תהליך הבניה אינו פשוט כלל ובתוכו מגוון עצום של תחומי אחריות שונים שדורשים מקצוענות, ידע נרחב, ניסיון של שנים ובעיקר תשומת לב ואכפתיות.

אנו בחברת סגול יודעים להעניק את כל אלו ויותר.

הניסיון הרב שלנו בתחום הפיקוח מאפשר לנו לתת לך את המענה הטוב ביותר על מנת לחסוך לך זמן, כסף וכאב ראש תוך כדי הכוונה יעילה, תמיכה מסיבית לאורך כל התהליך והמון תשומת לב.

פיקוח על ידי מפקח - מנהל של חברת סגול תאפשר לך להגיע לתוצאות הנדרשות.

השלד

בסיס הבית והבניה ולכן חשיבותו גבוהה במיוחד.  בשלד קיימים מספר רב של גורמים שחייבים להיות מפוקחים לפרטים הקטנים ביותר תוך כדי הקפדה על בניית השלד ע"פ תוכניות קונסטרוקטור ואדריכל אשר מלווים את הפרויקט. אנו מוודאים חפיפה בשטח בין התוכניות לבין הנעשה בפועל. במהלך התהליך אנו מוודאים התאמה והכנה לקראת שלבי הבניה הבאים בהמשך לפרויקט זה.

איטום הינו כלי חשוב המאפשר לבעלי הבית שקט מנזילות בכל רחבי הבית.

פיקוח מטעם חברת סגול יאפשר עבודה מול קבלן שיעבוד ע"פ התקן הישראלי המחמיר בתחום האיטום בגגות, סביב הבית, מקלחות, מרתפים ובריכות שחיה.

איטום

IMG_0394_edited.JPG

אנו מוודאים כי בתהליך הריצוף מתבצעת עבודה ע"פ תקן ישראלי מחמיר בנוגע לאריחי חוץ ופנים, הכוללת גם את הגדרת הפוגות בין האריחים וכמות חומר ההדבקה.

לפני תהליך העבודה מתבצעת הדרכה לרצף שתאפשר עבודה ע"פ קווים ישרים, יציאה נכונה עם הריצוף מהחדרים ויצירת שטח מרוצף בצורה מושלמת.

 

ריצוף פנים וחוץ

טייח

בתחום הטייח, אנו יודעים לספק פיקוח מלא בנוגע לטייח פנים, חוץ, תרמי ועוד.

ביכולתנו לבדוק ולמדוד קווי טייח ישרים ע"פ אחוזים.

אנו מבצעים עבודות גמר מקצועיות בגבס תוך כדי הקפדה על כל כללי העבודה הנוקשים על מנת להעניק מוצר חזק, איכותי ועמיד ללקוחותינו.

גבס